Гурткова робота

25.Лип.2022

Гуртки за інтересами: у  старших групах: з художньо-продуктивноїдіяльності «Перлинка» – 3 заняття на тиждень, з комп’ютерної грамотності «Комп’ютерна абетка» -3 заняття на тиждень. у середніх групах: з художньо-продуктивної діяльності «Перлинка» – 3 заняття на тиждень. Робота в гуртках за інтересами дітей ЖДНЗ, є самостійною додатковою організаційною формою освітнього процесу. Її мета: задовольняти потреби й зацікавленості … Продовжити читання “Перелік додаткових освітніх послуг”

Детальніше
03.Бер.2020

Декупа́ж (фр. découpage, від découper — «вирізати») — техніка декорування різних предметів, заснована на приєднанні малюнка, картини або орнаменту (зазвичай вирізаного) до предмета і подальшому покритті отриманої композиції лаком заради збереження, довговічності і особливого візуального ефекту. При виконанні роботи в даній техніці, спочатку вирізають надрукований малюнок на папері, а вже потім приклеюють його на виріб, який треба задекорувати. Техніка декупаж … Продовжити читання “Декупаж для найменших.”

Детальніше
12.Гру.2019

Уміння користуватись ножицями часто дається маленьким дошкільнятам нелегко. Адже для того, щоб оволодіти цією навичкою, дитина повинна вміти використовувати вказівний, середній і великий пальці окремо від безіменного й мізинця. Незважаючи на те що діти починають користуватись ножицями вже із трьох-чотирьох років, повністю ця навичка розвивається в них тільки до шести років.  Ось такі цікаві заняття … Продовжити читання “Я вчуся різати!”

Детальніше
03.Жов.2019

ОСІНЬСіла осінь на порозі,Довгі коси розплела,Спілі яблука на возіДо бабусі привезла. Вітром  двері відчинила:– Дари з воза забирайте!Павутинкою злетіла:– Через рік мене чекайте.

Детальніше
09.Тра.2019

Котилася тарілочка По крутій горі, Забавляла любих діток У моїм дворі. Нам тієї тарілочки Чому не любить — Хорошая, золотая І як жар горить.

Детальніше