Гурткова робота

12.Гру.2019

Уміння користуватись ножицями часто дається маленьким дошкільнятам нелегко. Адже для того, щоб оволодіти цією навичкою, дитина повинна вміти використовувати вказівний, середній і великий пальці окремо від безіменного й мізинця. Незважаючи на те що діти починають користуватись ножицями вже із трьох-чотирьох років, повністю ця навичка розвивається в них тільки до шести років.  Ось такі цікаві заняття … Продовжити читання “Я вчуся різати!”

Детальніше
03.Жов.2019

ОСІНЬСіла осінь на порозі,Довгі коси розплела,Спілі яблука на возіДо бабусі привезла. Вітром  двері відчинила:– Дари з воза забирайте!Павутинкою злетіла:– Через рік мене чекайте.

Детальніше
09.Тра.2019

Котилася тарілочка По крутій горі, Забавляла любих діток У моїм дворі. Нам тієї тарілочки Чому не любить — Хорошая, золотая І як жар горить.

Детальніше
09.Тра.2019

Є у Космосі зорі великі й малі,Є холодні й гарячі планети.Я — Людина! Живу на казковій ЗемліІ пізнати всі мрію секрети.З чого зроблена наша планета жива?Таємниці я хочу відкрити.І чому є повітря, вода і трава —Всі умови для того, щоб жити!

Детальніше
17.Гру.2018

Падав сніг, падав сніг — для усіх, усіх, усіх: і дорослих, і малих, і веселих, і сумних. Не секрет, що кожна дитина дошкільного віку любить малювати. Діти проявляють любов до малювання по-різному: одні можуть розмалювати шпалери в кімнаті, інші малюють один у одного на руках і ногах різні квіточки, зірочки, сердечка.  Це все приносить чаду … Продовжити читання “Зимові пейзажі наших малюків.”

Детальніше
error: Content is protected !!