Гурткова робота

03.Бер.2020

Декупа́ж (фр. découpage, від découper — «вирізати») — техніка декорування різних предметів, заснована на приєднанні малюнка, картини або орнаменту (зазвичай вирізаного) до предмета і подальшому покритті отриманої композиції лаком заради збереження, довговічності і особливого візуального ефекту. При виконанні роботи в даній техніці, спочатку вирізають надрукований малюнок на папері, а вже потім приклеюють його на виріб, який треба задекорувати. Техніка декупаж … Продовжити читання “Декупаж для найменших.”

Детальніше
12.Гру.2019

Уміння користуватись ножицями часто дається маленьким дошкільнятам нелегко. Адже для того, щоб оволодіти цією навичкою, дитина повинна вміти використовувати вказівний, середній і великий пальці окремо від безіменного й мізинця. Незважаючи на те що діти починають користуватись ножицями вже із трьох-чотирьох років, повністю ця навичка розвивається в них тільки до шести років.  Ось такі цікаві заняття … Продовжити читання “Я вчуся різати!”

Детальніше
03.Жов.2019

ОСІНЬСіла осінь на порозі,Довгі коси розплела,Спілі яблука на возіДо бабусі привезла. Вітром  двері відчинила:– Дари з воза забирайте!Павутинкою злетіла:– Через рік мене чекайте.

Детальніше
09.Тра.2019

Котилася тарілочка По крутій горі, Забавляла любих діток У моїм дворі. Нам тієї тарілочки Чому не любить — Хорошая, золотая І як жар горить.

Детальніше
09.Тра.2019

Є у Космосі зорі великі й малі,Є холодні й гарячі планети.Я — Людина! Живу на казковій ЗемліІ пізнати всі мрію секрети.З чого зроблена наша планета жива?Таємниці я хочу відкрити.І чому є повітря, вода і трава —Всі умови для того, щоб жити!

Детальніше