Про нас

Дитячий садок «Срібне копитце» розпочав роботу з 1986 року.

Статут затверджений рішенням Житомирської міської ради №109-ЖЮ від 27.02.2003року. Це сучасний дошкільний заклад, що дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного розвитку.

В нас виховується 421 дітей.

Функціонує – 13  груп:

-2 групи- 3-го року життя;

-2 групи- 4-го року життя;

– 3 групи- 5-го року життя;

-2 групи- 6-го року життя;

-3 групи -логопедичні; – 1 група ЗПР

Кадрове забезпечення -77 працівник.

Склад педагогічного колективу – 38 педагогів:

3 вчителя-логопеда,

1 дефектолог,

1 соціальний педагог,

1 практичний психолог,

2 інструктори з фізичного виховання,

2 музичних керівника.

Приорітетні завдання на 2020-2021 н.р.

 1. Удосконалення розвивального предметно-ігрового середовища спеціальних груп для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.
 2. Створення умов для реалізації творчого потенціалу та розширення функціональних можливостей організму дошкільників через формування моделей поведінки у контексті освіти для сталого розвитку.
 3. Сприяння співпраці педагогів, батьків, дітей по залученню їх до активної участі в освітньому процесі ДНЗ та підготовці до навчання в НУШ,

Впродовж 2019- 2020 року педагогічний колектив керувався в своїй діяльності основними положеннями Законів України «Про освіту» та «Про дошкільну освіту», Базовим компонентом дошкільної освіти. Освітній процес будувався за програмою розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля». Також  приймав участь у всеукраїнському експерименті « Освіта для сталого розвитку». З 2018 року групи старшого дошкільного віку продовжують працювати за програмою”Впевнений старт”. З 2019 року молодша група № 1 розпочала роботу за програмою STREAM або Стежинки у Всесвіт. Навчання здійснюється держаною мовою (українською).

В закладі функціонує 4 гуртки:

 • малювання;
 • англійська мова;
 • підготовка до школи;
 • дослідницький.

Матеріально-технічна база дошкільного закладу в задовільному стані, включає будівлі, споруди, земельну ділянку, комунікації, інвентар, обладнання, інші матеріальні цінності.

Чому ми? Тому що:

 • Якісний розвиток виховання та навчання з урахуванням індивідуальних здібностей та нахилів;
 • Малюки оточені любов’ю, увагою досвідчених педагогів, отримують належне медичне обслуговування, повноцінне харчування.
 • ДНЗ №71 – дім в якому вчать дітей цікаво і радісно проживати кожен день, розкривати дитині її можливості;
 • Дитина отримує якісну підготовку до початкового навчання;
 • Педагогів об’єднує одне загальне бажання: зрозуміти дитину, допомогти їй стати особистістю.
 • Створенні сприятливі умови для: гармонійного та різнобічного розвитку особистості дитини, емоційної та розумової зрілості, зміцнення її психічного, фізичного та духовного здоров’я.
Керівництво
Дитячого садка
Корень Галина Олексіївна
Завідувач
Рибка Альона Володимирівна
Вихователь-методист
Ткачук Інна Олександрівна
Психолог
Сергійчук Олександр

“ Я дуже радий тому, що моя дитина ходила в цей дитячий садок! Тут завжди працюють фахівці вищого класу, та моя дитина завжди приходила з садочку дуже задоволена! ”

Марина Гурульова

“ Нам пощастило, в нашому садку щирі, усміхнені і завжди привітні люди. Наш садок виявився для нашої дитини другим домом, адже вона знає, що там є найкращі,найближчі, які завжди обіймуть та зігріють своєю турботою працівники. ”

Грищак Марина

Нам подобається наш садочок! Чудова зелена квітуча територія, облаштовані майданчики, в групах чистенько і затишно. Завжди привітні і старанні вихователі, прекрасні досвідчені музкерівники, які люблять свою справу. В садочку часто проходять вистави власного лялькового театру, різні конкурси і виставки, а також гарні тематичні свята. Завжди працюють різні додаткові гуртки, що дуже зручно для батьків.
Донька ходить із задоволенням, розповідає вдома багато цікавого з життя групи і дитячого садочка! А для мене це головне!!!”

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10020

вул. Олександр Клосовського 8

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

(0412)-26-23-23

zdn3-71@ukr.net