Новини

14.Кві.2021
Детальніше
03.Бер.2021

Головна традиція Масляної – випікання млинців, які символізують сонце. Крім того, печуть оладки, пироги, сирники, пампушки і булочки. Ще одним обов’язковим атрибутом свята є опудало. Вважається, що спалюючи його в останній день святкового тижня, люди проганяють зиму. Оскільки Масляну святкують тиждень, то кожен день має свою назву: понеділок – зустріч; вівторок – загравання; середа – … Продовжити читання “МАСЛЯНА”

Детальніше
03.Бер.2021

  Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ під час відвідування дитиною ЗДО у період карантину”

Детальніше
03.Бер.2021

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  ЖДНЗ №71 здійснює свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів,  які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Відповідно рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.03.2021 року, протокол №8, рішення обласної … Продовжити читання “Робота ЖДНЗ № 71 під час посиленого карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Детальніше
01.Бер.2021

З нагоди Дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, в ЖДНЗ 71 вже протягом тижня вихованці знайомились з життєвим шляхом та творчістю поетеси. В закладі оформлена виставка, проведено ряд занять та вистав, читання творів, казок. Дошкільнята з задоволенням переглянули виставу за участі педагогів “Три метелики”.

Детальніше