Новини

31.Бер.2023

Колективом Житомирського дошкільного навчального закладу №71 було організоване прибирання території закладу включаючи ігрові майданчики, спортивний майданчик, доріжки, а також прилеглу до нього територію, а саме: почистили та підстригли кущі, ялинки, відремонтували дерев’яні споруди на ігрових майданчиках, скопали городи, облагородили клумби та висадили різні види квітів, кущі яловику. Обрізали сухі та аварійні гілки на деревах, вивезли … Продовжити читання “Весняне загальноміське санітарне прибирання території громади.”

Детальніше
23.Бер.2023

Атестація педагогічних працівників – це комплексна оцінка професійної діяльності педагогів, визначення їх відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації. 21 березня в нашому закладі відбулося заключне засідання атестаційної комісії І рівня. Педагоги, що атестуються в 2022/2023 н.р. (Аліна ДЕМЧУК, Галина КОРЕНЬ, Ірина БУШИЛОВА, Лілія ТАРАХТІЙ, Наталія МАЛЕЦЬ, Тетяна ГОРБАЧ, Тетяна МЕЛЬНИК) презентували свої досягнення, демонстрували найкращі здобутки … Продовжити читання “Атестація педагогічних працівників 2022-2023 н.р.”

Детальніше
23.Бер.2023

ЖДНЗ №71 відзначив Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів. В цей день в дошкільному закладі заплановано і проведено заходи, які присвячені підвищенню інформованості дітлахів стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. В усіх вікових групах розміщено інформацію про водні ресурси. В цей день вихованці провели цікаві досліди з водою , використовуючи різноманітний матеріал. Метою проведення заходів, … Продовжити читання “Всесвітній день водних ресурсів”

Детальніше
22.Бер.2023

Вихователями ЖДНЗ №71 проведено комплекс заходів, спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей, а саме: тематичні заняття “І у полі, і у лузі – будемо природі вірні друзі!”, «Бережімо природу рідної Землі». Педагоги розповідали дошкільнятам про правила поведінки в природі та проводили хвилинки-милування в природі, в яких спонукали дітей бути уважними до нашого довкілля, берегти природу, … Продовжити читання “День Землі”

Детальніше
09.Бер.2023

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка — великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. Вихователь Світлана П’ЯТНИКІВСЬКА разом з вихованцями молодшої групи №2 “Вербиченька”, підготували вірш “Садок вишневий коло хати”.  

Детальніше