Новини

13.Січ.2020

Новий рік — це нові сподівання,Нові плани, ідеї, шляхи.Хай же будуть відверті зізнання,Переміни на краще завжди! З новим роком нехай завітаєЩастя, радість, любов у ваш дім.І не лише відвідує в свято,А назавжди залишиться в нім! Будьте щедрі, кохані, здорові,Новий рік надихає усіх.Очі радістю, щастям засяютьТа лунає веселий хай сміх!

Детальніше
23.Гру.2019

Посадили ми ялинку у дворі,Підросла вона на радість дітворі,Простягає нам засніжені гілки:— Будем разом святкувати, малюки! Цікаву і яскраву виставку організували наші вихователі та діти з батьками! Чудові новорічні ялинки з різних матеріалів були створені нашими батьками і дітками. Дякуємо всім групам за участь у виставці!!!!

Детальніше
23.Гру.2019
Детальніше
23.Гру.2019

Дуже швидко набдижаються новорічні свята і, незважаючи на погоду, колетив закладу створив атмосферу казки та свята! Ми готові зутсрічати святкові ранки та новорічні свята!  

Детальніше
12.Гру.2019

У 2019-2020 навчальному році молодша група № 1 впроваджує у соїй роботі  програму “STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт”.  У зв*язку з цим методист Рибка А.В. , вихователі Вознюк Т.В. та Кончуковська Л.А. відвідали практичний семінар “Результати запровадження STREAM – освіти в практику роботи” у місті Вінниці 25-26 жовтня  2019 року. Протягом двох днів … Продовжити читання “Практичний семінар “Результати запровадження STREAM-освіти в практику роботи”, 25-26 жовтня 2019 р.”

Детальніше
error: Content is protected !!