Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу здійснюється відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 року №1633.

ЗДО №71 функціонує з 1986 року і  розрахований на 266 місць  для дітей віком від 2 до 6 років.

ЗДО № 71 розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2485 м2. В ній передбачено для кожної вікової групи основний і запасний виходи. Внутрішні сходи зручні для підйому і спуску з подвійними поручнями для дорослих і для дітей.

Приміщення складається з 13 групових блоків, музичної зали та спортивної, кабінетів: 4 логопедичних, психологічного кабінету,  соціального педагога, музичних керівників, директора, методичного, бухгалтерії, діловода, кастелянки, психологічного розвантаження, заступника завідувача з господарства, 2 кабінети для гурткової роботи, медичного блоку,  прального блоку, харчоблоку; овочесховища, яке знаходиться у підвальному приміщенні.

До групового блоку належать: групова, спальня, роздягальня, туалетна кімната та кімната для миття посуду.

У кожному приміщенні створені оптимальні  умови для організації життєдіяльності дітей, які естетично оформлені, впорядковані меблями відповідно віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам.  Заклад забезпечений твердим та м’яким інвентарем.

Медичний блок складається з кабінету старшої медичної сестри, процедурного кабінету, ізолятора на 2 місця, до якого входить санвузол та коридор.

В харчоблоці закладу є комора з холодильною камерою, цехи:  овочевий,  умовно чистий, гарячий (чистий), холодильна кімната та кімната для зберігання миючих та деззасобів, інвентарю. Проведений якісний ремонт харчоблоку. В садочку організоване якісне харчування дітей відповідно до Інструкції харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Наявне двотижневе меню, затверджене державним наглядом за дотриманням санітарного законодавства Житомирського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт  усіх приміщень. У закладі є в наявності протипожежний інвентар, пожежний щит, вогнегасники. Забезпечений централізованим опаленням, централізованою подачею холодної води, наявна каналізаційна система та забезпечений гарячою водою.

Фінансове забезпечення діяльності дошкільного закладу у відповідності до Закону Україну «Про дошкільну освіту».

Територія закладу має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями.  Наявний спортивний майданчик та господарський двір. Для впровадження освіти для сталого розвитку виділено місце під городи, ділянка лісу і ділянка лікарських рослин, клумби.

Навчально-методичне забезпечення відповідає Закону України  «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», регламенту роботи закладу дошкільної освіти в умовах адаптивного карантину м. Житомир 2020 р., Типовому переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах.