Інформація для батьків

13.Січ.2020

Організуйте життя дитини в сім’ї відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному закладі. Цим ви значно полегшите маляті процес звикання до ясел.  Треба зацікавити сина чи доньку дитячим садком, викликати бажання йти туди.                                            … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ Як полегшити перебування дитини у дитячому садку”

Детальніше
23.Гру.2019
Детальніше
12.Гру.2019

Уміння користуватись ножицями часто дається маленьким дошкільнятам нелегко. Адже для того, щоб оволодіти цією навичкою, дитина повинна вміти використовувати вказівний, середній і великий пальці окремо від безіменного й мізинця. Незважаючи на те що діти починають користуватись ножицями вже із трьох-чотирьох років, повністю ця навичка розвивається в них тільки до шести років. Ви можете допомогти вашому … Продовжити читання “Поради щодо навчання дітей користуватись ножицями.”

Детальніше
03.Жов.2019

Традиційно вважається, що з початком осені діти починаю частіше хворіти, і це пов’язано одночасно з початком навчального року, коли діти потрапляють в великий колектив, і зі зміною погоди, похолоданням, вогкістю, різкими перепадами температури. А попереду ще ціла зима! Тому осінь – саме час, щоб зміцнити здоров’я дитини. По-перше, дозвольте дитині більше рухатися, адже найбільш непосидючі … Продовжити читання “ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ ВОСЕНИ?”

Детальніше
02.Чер.2019

У перший день літа, 1 червня, традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей, який є одним з найстаріших свят, заснованих на міжнародному рівні. Діти з долоньок сонечко склали, Щоб неодмінно люди всі дружили, Щоб це сонце для людей сяяло, У кожне віконце в гості забігало. Щоб було багато у дітей іграшок, Щоб не стріляли дорослі з … Продовжити читання “День захисту дітей.”

Детальніше
error: Content is protected !!