Інформація для батьків

23.Бер.2023

ЖДНЗ №71 відзначив Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів. В цей день в дошкільному закладі заплановано і проведено заходи, які присвячені підвищенню інформованості дітлахів стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. В усіх вікових групах розміщено інформацію про водні ресурси. В цей день вихованці провели цікаві досліди з водою , використовуючи різноманітний матеріал. Метою проведення заходів, … Продовжити читання “Всесвітній день водних ресурсів”

Детальніше
22.Бер.2023

Вихователями ЖДНЗ №71 проведено комплекс заходів, спрямованих на виховання екологічної свідомості дітей, а саме: тематичні заняття “І у полі, і у лузі – будемо природі вірні друзі!”, «Бережімо природу рідної Землі». Педагоги розповідали дошкільнятам про правила поведінки в природі та проводили хвилинки-милування в природі, в яких спонукали дітей бути уважними до нашого довкілля, берегти природу, … Продовжити читання “День Землі”

Детальніше
09.Бер.2023

Щороку 9 березня українці у всьому світі відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка — великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. Вихователь Світлана П’ЯТНИКІВСЬКА разом з вихованцями молодшої групи №2 “Вербиченька”, підготували вірш “Садок вишневий коло хати”.  

Детальніше
10.Лют.2023

У рамках тижня педагогічної майстерності в ЖДНЗ №71 пройшли відкриті перегляди занять педагогів, що атестуються: Тетяни ГОРБАЧ; Тетяни МЕЛЬНИК; Наталії МАЛЕЦЬ; Лілії ТАРАХТІЙ. Вихователі та спеціалісти продемонстрували високий рівень педагогічної майстерності. Дана форма роботи дозволила максимально активізувати наявні у педагогів знання, створити  позитивний мікроклімат в колективі між досвідченими та молодими вихователями, всі педагоги відчули себе єдиною … Продовжити читання “Тиждень педагогічної майстерності в ЖДНЗ №71”

Детальніше
10.Лют.2023

У дітей часто виникають питання: “Хто такі продавці?”, “Звідки в магазині, супермаркеті беруться продукти?”  І звичайно ж, Надія СОСНОВСЬКА та Оксана ЦИБУЛЬСЬКА надали наочні відповіді на ці та інші запитання, шляхом сюжетно-рольової гри “Супермаркет”. Діти познайомились з професіями людей, які працюють в магазинах. Із  задоволенням виконували ролі, використовували предмети-замінники,  самостійно добирали їх, розгортаючи сюжет гри.

Детальніше