Інформація для батьків

03.Бер.2021

  Перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини Оцініть стан здоров’я дитини та стан здоров’я самого себе Пам’ятайте, що в разі виявлення підвищеної температури та ознак респіраторних захворювань вхід на територію закладу буде заборонено При гарному самопочутті Вас та Вашої дитини, температурі тіла не більше 37,2 °С зберіться до дошкільного закладу: одягніть захисну маску … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ під час відвідування дитиною ЗДО у період карантину”

Детальніше
03.Бер.2021

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)  ЖДНЗ №71 здійснює свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів,  які спрямовані на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Відповідно рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.03.2021 року, протокол №8, рішення обласної … Продовжити читання “Робота ЖДНЗ № 71 під час посиленого карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Детальніше
03.Бер.2021

ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД № 71 НАКАЗ 28.12.2020                                    м.Житомир                                           № 45 Про виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2020 № 1533 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та окремі питання щодо організації харчування»          На виконання наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 23.12.2020 року № 324 «Про … Продовжити читання “Про виконання рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 21.12.2020 № 1533 «Про встановлення вартості харчування окремих категорій дітей за рахунок бюджетних асигнувань та окремі питання щодо організації харчування»”

Детальніше
16.Лис.2020

Часто батьки, а іноді й учителі, вважають ос­новними показниками готовності до школи оз­найомлення дитини з літерами, вміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Однак дослі­дження показують, що це мало впливає на успішність навчання. Відсутність цих умінь не потребує спеціальної індивідуальної роботи з дитиною, оскільки їх формування передбачаєть­ся програмою та методикою навчання. Психологічна готовність до школи … Продовжити читання “Сутність психологічної готовності дитини до навчання у школі.”

Детальніше
16.Лис.2020

ФІЗИЧНА ГОТОВНІСТЬ Розвиненість рухової активності дитини, вміння оцінити свою вправність, фізичну вмілість, здатність відчувати насолоду від здорового тіла, його спортивність, легкість, рухливість. Повноцінний зір та слух. Вміння координувати рухи та зір. Добре розвинені м’язи спини. Врівноваженість сили нервових процесів збудження та гальмування. Вміння застосовувати вольові зусилля в різноманітних ситуаціях. Розвинена дрібна моторика пальців рук та … Продовжити читання “Показники готовності до школи за базовим компонентом дошкільної освіти.”

Детальніше