COVID-19

25.Жов.2021

Постанова МОЗ від 23.08.2021 р. №8 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіт на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороб (COVID-19)” Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлень карантину та … Продовжити читання “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіт на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороб (COVID-19)”

Детальніше
16.Лис.2020

     5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я.     “Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи … Продовжити читання “5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ”

Детальніше
16.Лис.2020

Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря/студентської поліклініки): Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли або одягайте одноразову медичну маску Не відвідуйте навчальні кімнати та тримайтесь на відстані не менше 2 … Продовжити читання “Що може допомогти Вам захистити себе та інших від зараження COVID-19?”

Детальніше
14.Кві.2020

ЖИТОМИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №71                                                           НАКАЗ 12.03.2020р.                                м. Житомир                                                 № 11 Про введення обмежувальних заходiв щодо недопущення поширення кopoнaвipycнoiЇiнфекцiЇ COVID– 19 На виконання постанови КМУ вiд 11.03.2020 № 211 «Про запобiгання поширенню на території  Украiни кopoнaвipycy COVID-19, розпорядження голови обласної державної адмiнiстрацiї  вiд 11.03.2020 № 183 «Про призупинення освiтнъого процесу в закладах дошкiльної, загальної … Продовжити читання “Про введення обмежувальних заходiв щодо недопущення поширення кopoнaвipycнoiЇiнфекцiЇ COVID- 19”

Детальніше
16.Бер.2020

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності. Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі … Продовжити читання “Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV”

Детальніше