Молодша група № 3 “Вербиченька”

13.Жов.2020

   Проектна діяльність середньої групи “Вербиченька” на тему: Наш ігровий майданчик. Діти вивчили нове слово “проект”, спробували себе у ролі маленьких інженерів та разом з батьками створювали майданчик своєї мрії.     Дякуємо нашим батькам за підтримку та реалізацію задумів малюків #впевнений_старт #дошкілля #дитячий_садок #проект_в_садочку

Детальніше
17.Гру.2019

Морозець, морозець, Не щіпай нам щічки, Теплі шапочки у нас, І веселі рукавички.

Детальніше
09.Тра.2019

22 квітня наші діти з вихователями провели акцію присвячену Дню Землі, “Посади квіти, прикрась Землю”. Діти з захопленням висаджували квіти та висівали насіння, вивчали “екологічні знаки”.

Детальніше
06.Бер.2019

1 березня 2019 року у рамках просвітницько-виховного проекту Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” у старших групах № 1 “Казочка”, № 2 “Ромашка”, № 3 “Вербиченька” були проведені заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Метою занять було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Детальніше
04.Бер.2019

В Україну прийшов святковий тиждень Масляної. Це стародавнє свято традиційно популярний серед Українців – у дні Масляної прийнято пекти млинці та влаштовувати народні гуляння. Ось і ми зустріли тиждень розвагами, веселощами та млинцями.

Детальніше