Молодша група № 3 “Вербиченька”

17.Гру.2019

Морозець, морозець, Не щіпай нам щічки, Теплі шапочки у нас, І веселі рукавички.

Детальніше
09.Тра.2019

22 квітня наші діти з вихователями провели акцію присвячену Дню Землі, “Посади квіти, прикрась Землю”. Діти з захопленням висаджували квіти та висівали насіння, вивчали “екологічні знаки”.

Детальніше
06.Бер.2019

1 березня 2019 року у рамках просвітницько-виховного проекту Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” у старших групах № 1 “Казочка”, № 2 “Ромашка”, № 3 “Вербиченька” були проведені заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Метою занять було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Детальніше
04.Бер.2019

В Україну прийшов святковий тиждень Масляної. Це стародавнє свято традиційно популярний серед Українців – у дні Масляної прийнято пекти млинці та влаштовувати народні гуляння. Ось і ми зустріли тиждень розвагами, веселощами та млинцями. Організаторами дійства були інструктори з фізичного виховання. А учасниками вихованці старших груп № 1 “Казочка”та № 2 “Ромашка”. Також були запрошені гості: старша … Продовжити читання “Спортивна розвага “Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!””

Детальніше
15.Лют.2019

П’ятниківська Світлана Володимирівна – вихователь, освіта вища, спеціаліст, педстаж – 4 р. Данілевська Наталія Анатоліївна – вихователь, освіта вища, спеціаліст, педстаж – 3 р. Троценко Тетяна Сергіївна – помічник вихователя.

Детальніше
error: Content is protected !!