Середня група № 2 “Соняшник”

29.Жов.2020

  Міні-музеї в дошкільному закладі — це особливий розвивальний простір, створений з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного й національного світогляду, формування різних компетенцій. Діти старшої групи “Соняшник” створили разом з вихователями власний музей грибів та спробували себе у професії екскурсовода, відвідавши міні-музей нашого садочка.

Детальніше
12.Гру.2019

Прийшла зима і наші дітки почали закріплювати свої зняння з теми “Зимівля звірів”.  Цікавим було заняття з мовлення, де вихователь використала сучасні дидактичні ігри.

Детальніше
14.Тра.2019

Вітаємо з Днем матері! Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується поблажливо всміхаючись, радістю і добром. Бажаємо кожній мамі на світі – тільки кращого. Здоров’я, міцної сім’ї, надійності та впевненості, достатку і гордості за своїх діток. Щастя в ваші люблячі очі й миру в серці!

Детальніше
09.Тра.2019

Аплікація “Весняні квіти”

Детальніше
05.Гру.2018

Молойко Юлія Анатоліївна – вихователь, освіта – повна вища, педагогічний стаж 10 років. Крижановська Валентина Юріївна –  вихователь, освіта – повна вища, педагогічний стаж 9 років. Венгловська Аліна Миколаївна- помічник вихователя.

Детальніше