Молодша група № 2 “Ромашка”

06.Бер.2019

1 березня 2019 року у рамках просвітницько-виховного проекту Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” у старших групах № 1 “Казочка”, № 2 “Ромашка”, № 3 “Вербиченька” були проведені заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Метою занять було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Детальніше
04.Бер.2019

В Україну прийшов святковий тиждень Масляної. Це стародавнє свято традиційно популярний серед Українців – у дні Масляної прийнято пекти млинці та влаштовувати народні гуляння. Ось і ми зустріли тиждень розвагами, веселощами та млинцями.

Детальніше
15.Лют.2019

Сьогодні вихователі та вихованці старших груп організували та провели акцію “Нагодуй пташку зимою, вона віддячить тобі влітку”. Акція була організована, як підсумкова у вивченні теми “Збі певнений старт.

Детальніше
13.Жов.2018

Анчис Наталія Леонідівна—вихователь; освіта – вища; спеціаліст. Педстаж — 2 роки. Пустохіна Антоніна Анатоліївна – вихователь, освіта –  вища, спеціаліст. Педстаж — 8 міс. Зубрицька Ірина Вікторівна – помічник вихователя.

Детальніше