Молодша група № 1 “Казочка”

29.Жов.2020

“Вмійте щодня відкривати перед дитиною щось нове, і відкривати так, щоб навколишній світ заграв перед нею всіма барвами веселки. Завжди залишайте щось недоказане, щоб дитині не раз хотілося повернутися до того, про що вона дізналася”                                         … Продовжити читання “Мандруємо стежинками Всесвіту. Досліждуємо воду.”

Детальніше
12.Гру.2019

Жив та був сніговичок:Рот – травинка, ніс – сучок.Всі звірята з ним дружили,В гості часто заходили. Інтегроване заняття з мовлення і математики. Діти вчились описувати сіговика, складати його з геометричних фігур та рахувати в межах трьох.

Детальніше
09.Тра.2019

Сьогодні 9 травня – День Перемоги, тому в цей день бажаємо всім миру! Нехай всі війни завершаться й щасливо живе вся Земля! Нехай вранці нас будить пташиний гомін та радує всіх свіжістю трава. А сонце нехай світить яскравіше і тепліше!

Детальніше
24.Кві.2019

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. 12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотуємих космічних польотів. З нагоди свята фізичні керівники Валентина Іванівна та Ірина Володимирівна разом з вихованцями старшої групи … Продовжити читання “Спортивна розвага “Космічна подорож””

Детальніше
06.Бер.2019

1 березня 2019 року у рамках просвітницько-виховного проекту Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” у старших групах № 1 “Казочка”, № 2 “Ромашка”, № 3 “Вербиченька” були проведені заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Метою занять було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Детальніше