Молодша група № 1 “Казочка”

12.Гру.2019

Жив та був сніговичок:Рот – травинка, ніс – сучок.Всі звірята з ним дружили,В гості часто заходили. Інтегроване заняття з мовлення і математики. Діти вчились описувати сіговика, складати його з геометричних фігур та рахувати в межах трьох.

Детальніше
09.Тра.2019

Сьогодні 9 травня – День Перемоги, тому в цей день бажаємо всім миру! Нехай всі війни завершаться й щасливо живе вся Земля! Нехай вранці нас будить пташиний гомін та радує всіх свіжістю трава. А сонце нехай світить яскравіше і тепліше!

Детальніше
24.Кві.2019

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. 12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотуємих космічних польотів. З нагоди свята фізичні керівники Валентина Іванівна та Ірина Володимирівна разом з вихованцями старшої групи … Продовжити читання “Спортивна розвага “Космічна подорож””

Детальніше
06.Бер.2019

1 березня 2019 року у рамках просвітницько-виховного проекту Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам “Щаслива лапа” у старших групах № 1 “Казочка”, № 2 “Ромашка”, № 3 “Вербиченька” були проведені заняття доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин”. Метою занять було формування у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Детальніше
04.Бер.2019

В Україну прийшов святковий тиждень Масляної. Це стародавнє свято традиційно популярний серед Українців – у дні Масляної прийнято пекти млинці та влаштовувати народні гуляння. Ось і ми зустріли тиждень розвагами, веселощами та млинцями. Організаторами дійства були інструктори з фізичного виховання. А учасниками вихованці старших груп № 1 “Казочка”та № 2 “Ромашка”. Також були запрошені гості: старша … Продовжити читання “Спортивна розвага “Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!””

Детальніше
error: Content is protected !!