Психолог

13.Січ.2020

Організуйте життя дитини в сім’ї відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному закладі. Цим ви значно полегшите маляті процес звикання до ясел.  Треба зацікавити сина чи доньку дитячим садком, викликати бажання йти туди.                                            … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ Як полегшити перебування дитини у дитячому садку”

Детальніше
01.Кві.2019

21 березня 2019 р. в дошкільному закладі № 71 був проведений семінар – практикум для практичних психологів та соціальних педагогів м. Житомир на тему: «Медіація  як найефективніший інструмент вирішення конфліктних ситуацій» Даний захід проводили: практичний психолог ДНЗ № 71 Ткачук Інна Олександрівна та практичний психолог ДНЗ № 51 Зінчук Юлія Миколаївна. Метою семінару – практикуму … Продовжити читання “Семінар – практикум для практичних психологів та соціальних педагогів м. Житомира на тему: «Медіація як найефективніший інструмент вирішення конфліктних ситуацій»”

Детальніше
07.Лют.2019

Розвивальне заняття з метою розвитку уваги ( здатності зосереджуватися), мислительних операцій , пам’яті. Закріплювати вміння лічби в межах 10 та орієнтації на аркуші, вчити співвідносити кількість предметів і цифру , розвивати дрібну моторику рук. Збагачувати кількісний склад лексики. Виховувати культуру діяльності та спілкування під час спільної роботи.

Детальніше
30.Січ.2019

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам. Інколи батькам складно переселити малечу, тому ми приготували для вас добірку “хитрощів”, з якими процес переходу до свого ліжка буде набагато простішим. Допоможіть дитині побачити в “переселенні”                         позитивні … Продовжити читання “8 ХИТРОЩІВ ПРО ТЕ, ЯК ПЕРЕСЕЛИТИ ДИТИНУ ДО ВЛАСНОГО ЛІЖЕЧКА”

Детальніше
17.Гру.2018

Згідно листа Департаменту освіти Житомирської міської ради від 07.12.2018 р. № 1114 та з метою своєчасного та ефективного реагування на факти насильства Ткачук Інну Олександрівну, практичного психолога, було призначено уповноваженною особою для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб.

Детальніше
error: Content is protected !!