Психолог

16.Лис.2020

Часто батьки, а іноді й учителі, вважають ос­новними показниками готовності до школи оз­найомлення дитини з літерами, вміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Однак дослі­дження показують, що це мало впливає на успішність навчання. Відсутність цих умінь не потребує спеціальної індивідуальної роботи з дитиною, оскільки їх формування передбачаєть­ся програмою та методикою навчання. Психологічна готовність до школи … Продовжити читання “Сутність психологічної готовності дитини до навчання у школі.”

Детальніше
16.Лис.2020

ФІЗИЧНА ГОТОВНІСТЬ Розвиненість рухової активності дитини, вміння оцінити свою вправність, фізичну вмілість, здатність відчувати насолоду від здорового тіла, його спортивність, легкість, рухливість. Повноцінний зір та слух. Вміння координувати рухи та зір. Добре розвинені м’язи спини. Врівноваженість сили нервових процесів збудження та гальмування. Вміння застосовувати вольові зусилля в різноманітних ситуаціях. Розвинена дрібна моторика пальців рук та … Продовжити читання “Показники готовності до школи за базовим компонентом дошкільної освіти.”

Детальніше
16.Лис.2020

Зацікавлюйте дитину школою. Підводьте до усвідомлення, що школа — новий етап її життя. Розповідайте історії із свого шкільного життя: про вчителів, про шкільних друзів, із якими товаришуєте досі, про цікаві подорожі, про шкільні таємниці тощо. Ніколи не застосовуйте навчальну діяльність як покарання, не погрожуйте школою на кшталт: «погано себе поводив, то сідай — будеш читати»; … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків.”

Детальніше
16.Лис.2020

Організовуйте день дитини відповідно до режиму: вона має вчасно прокидатися, їсти, гуляти на свіжому повітрі, вкладатися спати тощо. У будні щовечора гуляйте з дитиною 1-1,5 години, у вихідні 3,5-4 год. протягом дня. Під час денної прогулянки разом з дитиною: катайтеся на велосипедах, роліках, скейтах, самокатах в теплу пору року, а взимку — на ковзанах, лижах, … Продовжити читання “10 порад, як підготувати дитину до школи.”

Детальніше
13.Лис.2020

  №            Зміст роботи   термін   відповідальний При   м. 1.       2.                 3.         4.           5.     6.       7. Створити банк даних дітей дошкільного віку , які не відвідують … Продовжити читання “Графік роботи консультпункту”

Детальніше