Музична діяльність

16.Чер.2020

      Музика робить свій виховний вплив і під час прогулянок дітей, стимулює їх активність, самостійність, викликає різні емоційні переживання, створює гарний на будову, оживляє накопичені враження.      Найбільш доцільними для музичних проявів дітей на прогулянках, зазвичй є літній період. У цей час на дитячій ділянці організовуються цікаві ігри, на яких діти можуть … Продовжити читання “Музика на прогулянці!”

Детальніше
27.Лют.2019

22 лютого 2019 року на базі нашого закладу відбулось методичне об’єднання «Сучасні вимоги до організації та проведення музичних занять в закладі дошкільної освіти» для музичних керівників закладів дошкільної освіти.  Колектив представив колаж творчих педагогічних напрацювань. Бурківська Наталія Миколаївна, музичний керівник, провела комплексно-тематичне інтегроване заняття на тему «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо ». На якому гості змогли … Продовжити читання “Методичне об’єднання «Сучасні вимоги до організації та проведення музичних занять в закладі дошкільної освіти» для музичних керівників закладів дошкільної освіти.”

Детальніше
18.Лис.2018

Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим! Н. Замрія

Детальніше
03.Лис.2018

Поляновська Марина Володимирівна – музичний керівник, освіта неповна вища, педстаж – 31 р.

Детальніше