Сталий розвиток

29.Жов.2020

Основне гасло дня — “Навчимося використовувати папір раціонально!”. Його мета — показати на реальних прикладах, як кожна людина може зробити свій внесок у збереження природних ресурсів. У цей день ми поговорили з малятами про те, звідки береться папір, чому важливо раціонально його використовувати, де і як саме ми можемо його замінити. Старшим малятам розповідали про безпаперову обробку інформації, технічні пристрої, … Продовжити читання “28 жовтня — Міжнародний день без паперу”

Детальніше
23.Вер.2018

Нагальною потребою XXI століття стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства. Основні положення концепції сталого розвитку: В центрі уваги – люди, які повинні мати право на здорове і плідне життя в гармонії з природою. Охорона навколишнього середовища має стати основним компонентом процесу розвитку і не може розглядатись у … Продовжити читання “ДОШКІЛЬНЯТАМ – ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”

Детальніше
16.Сер.2018

Економічне виховання в родині Розповідайте дітям про свою роботу. Малюки не усвідомлять зв’язок між працею і грошима, якщо не будуть знати, ким працюють їхні батьки, як заробляють гроші на життя. Діти мусять розуміти, що робота має не тільки подобатися – вона повинна «годувати». Не приховуйте від дітей своє матеріальне становище. Звісно, малюкові немає потреби занурюватися … Продовжити читання “Економічне виховання в родині”

Детальніше
16.Сер.2018

 Актуальність теми дослідження, історична довідка. Сучасний етап розвитку продуктивних сил, рівень еволюції, наукових досягнень та споживчих потреб суспільства характеризується постійним підвищенням ступеня конфліктності їх з навколишнім середовищем, що, на превеликий жаль, створює загрозу самому суспільству, його майбутньому гармонійному існуванню в злагоді з собою і середовищем, що його оточує. Відносини «суспільство – навколишнє середовище» пройшли важкий … Продовжити читання ” Актуальність теми дослідження, історична довідка.”

Детальніше