Медицина

09.Гру.2019

Як передається хвороба Збудник скарлатини належить до групи стрептококів, які можуть вражати нирки, суглоби, мигдалики. Якщо в момент проникнення інфекції в організм у людини надто ослаблений імунітет, то розвивається це захворювання. Джерело інфекції – людина, яка хворіє на скарлатину або є носієм стрептококів. Інкубаційний період скарлатини в середньому триває близько 10 днів, інфікована людина становить … Продовжити читання “Скарлатина.”

Детальніше
03.Жов.2019

Традиційно вважається, що з початком осені діти починаю частіше хворіти, і це пов’язано одночасно з початком навчального року, коли діти потрапляють в великий колектив, і зі зміною погоди, похолоданням, вогкістю, різкими перепадами температури. А попереду ще ціла зима! Тому осінь – саме час, щоб зміцнити здоров’я дитини. По-перше, дозвольте дитині більше рухатися, адже найбільш непосидючі … Продовжити читання “ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ ВОСЕНИ?”

Детальніше
29.Тра.2019

Загартування повітрям повітряні ванни в приміщенні(діти мають їсти, гратися і спати в теплу погоду при відчинених вікнах); повітряно-сонячні ванни(на прогулянках, які організовують кожного дня по два рази. Проводити прогулянки слід за будь-якої погоди. При загартуванні повітрям дуже важливо правильно одягати дитину – відповідно до сезону і погоди, щобзабезпечити їй вільну рухливість і необхідний тепловий комфорт. … Продовжити читання “Загартувальні процедури”

Детальніше
14.Тра.2019

Укус кліща і захворювання Укус кліща не лише неприємний сам по собі, так як супроводжується сверблячкою, печінням, почервонінням шкіри у місці ураження, але головна його небезпека в тому, що з ним можуть передаватися різні хвороби та інфекції, серед яких: бореліоз лайма кліщовий енцефаліт епілепсія і гіперкінези артрит нефрит порушення травлення пневмонія або легенева кровотеча стрибки … Продовжити читання “Обережно!!! КЛІЩІ!”

Детальніше
14.Кві.2019

Весна – період авітамінозу – це відома всім істина. Як же спланувати весняне харчування дітей, щоб вберегти їх від недостатку вітамінів та від так званої «весняної втоми»? Адже неважко помітити, що саме з початком весни у багатьох дітей стає тривожним сон, з’являються апатія, млявість, дратівливість, образливість, плаксивість; вони часто вередують, хворіють на ГРЗ, у них … Продовжити читання “Харчування дітей ранньою весною – набираємось вітамінів.”

Детальніше
error: Content is protected !!