Медицина

28.Жов.2021

Ротавірусна інфекція – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини. Переважно виникає в холодну пору року, за статистикою найбільшу кількість хворих реєструють з листопада по квітень. Також, це захворювання може носити епідемічний характер. Найчастіше хворіють діти віком від 6 місяців до 4-5 років. Вірус вражає не тільки дітей, можуть хворіти й дорослі … Продовжити читання “Ротавірусна інфекція: симптоми та профілактика!”

Детальніше
16.Чер.2020

Коли стовпчик термометра починає стрімко зростати, один з найбільших ризиків для дітей – перегрітися. І дуже часто зустрічаються батьки, які навіть в спеку одягають малюків в шапки, кофтинки й шкарпетки, щоб захистити від простуди, протягів тощо. Правило, що дитині потрібно одягати на один шар одягу більше, ніж собі, не працює, коли на вулиці спека. Якщо … Продовжити читання “Як вберегти дитину від перегрівання!”

Детальніше
12.Чер.2020

ЗМІСТОВІ НАПРЯМКИ МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ: Контроль за станом здоров’я, нервово-психічного та фізичного розвитку дітей: медичні огляди з комплексним медичним обстеженням; функціональні проби на визначення можливостей серцево-судинної та дихальної систем; розподіл дітей на медичні групи для фізкультурних занять і за­гартування; індивідуальні призначення обсягів, доз фізичних навантажень у руховому режимі та загартуванні; Контроль за розвитком рухів і фізичних … Продовжити читання “МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ФІЗИЧНИМ ВИХОВАННЯМ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ”

Детальніше
12.Чер.2020

Інформаційна довідка для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома.           Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з … Продовжити читання “Профілактика поширення коронавірусу”

Детальніше
09.Гру.2019

Як передається хвороба Збудник скарлатини належить до групи стрептококів, які можуть вражати нирки, суглоби, мигдалики. Якщо в момент проникнення інфекції в організм у людини надто ослаблений імунітет, то розвивається це захворювання. Джерело інфекції – людина, яка хворіє на скарлатину або є носієм стрептококів. Інкубаційний період скарлатини в середньому триває близько 10 днів, інфікована людина становить … Продовжити читання “Скарлатина.”

Детальніше