Медицина

16.Лис.2020

     5 основних речей, які мають знати батьки про коронавірусну інфекцію COVID-19 та про те, як реагувати, щоб убезпечити свою родину від хвороби. Про це розповідають Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я.     “Уряд оголосив загальнонаціональний карантин до 3 квітня. Однак ми розуміємо, що просто не ходити до школи … Продовжити читання “5 РЕЧЕЙ ПРО КОРОНАВІРУС, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ”

Детальніше
16.Лис.2020

Ось кілька важливих кроків для захисту себе і інших від зараження і поширення респіраторних захворювань (це стосується лише легких форм захворювання, при погіршенні стану обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря/студентської поліклініки): Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли або одягайте одноразову медичну маску Не відвідуйте навчальні кімнати та тримайтесь на відстані не менше 2 … Продовжити читання “Що може допомогти Вам захистити себе та інших від зараження COVID-19?”

Детальніше
16.Чер.2020

Коли стовпчик термометра починає стрімко зростати, один з найбільших ризиків для дітей – перегрітися. І дуже часто зустрічаються батьки, які навіть в спеку одягають малюків в шапки, кофтинки й шкарпетки, щоб захистити від простуди, протягів тощо. Правило, що дитині потрібно одягати на один шар одягу більше, ніж собі, не працює, коли на вулиці спека. Якщо … Продовжити читання “Як вберегти дитину від перегрівання!”

Детальніше
12.Чер.2020

ЗМІСТОВІ НАПРЯМКИ МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ: Контроль за станом здоров’я, нервово-психічного та фізичного розвитку дітей: медичні огляди з комплексним медичним обстеженням; функціональні проби на визначення можливостей серцево-судинної та дихальної систем; розподіл дітей на медичні групи для фізкультурних занять і за­гартування; індивідуальні призначення обсягів, доз фізичних навантажень у руховому режимі та загартуванні; Контроль за розвитком рухів і фізичних … Продовжити читання “МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗА ФІЗИЧНИМ ВИХОВАННЯМ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ”

Детальніше
12.Чер.2020

Інформаційна довідка для проведення роз’яснювальної роботи щодо запобіганню поширенню коронавірусу Відповідальне ставлення працівників та роботодавців до власного здоров’я та здоров’я оточуючих! Основна теза: Захворів – сиди вдома.           Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаря Керівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулись з … Продовжити читання “Профілактика поширення коронавірусу”

Детальніше