Фізичний розвиток дошкільника

16.Чер.2020

Міцне здоров’я — важливе підґрунтя успішного всебічного розвитку дитини і розкриття її особистісного потенціалу. Однак, на жаль, ситуація щодо стану здоров’я юного покоління в Україні невтішна. Несприятливі екологічні, соціально-економічні, політичні, побутові та психологічні умови життя, матеріальна скрута, незбалансоване харчування в родині — все це негативно позначається на здоров’ї малят. До того ж, на погіршення стану здоров’я, … Продовжити читання “Фізкультура влітку.”

Детальніше
27.Січ.2020

24 січня в ЖДНЗ 71, відбувся семінар-практикум для педагогів «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку”. В ході семінару було продемонстровано практичне використання інноваційних підходів у реалізації завдань з фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками.

Детальніше
12.Гру.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і посилення опірності дитячого організму хворобам дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи. Заняття – цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності з фізичної культури і формування основ здорового способу життя. Вони дають змогу систематично, послідовно формувати, закріплювати й удосконалювати … Продовжити читання “Фізкультура у молодшій групі.”

Детальніше
03.Жов.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, організацію рухової активності у повсякденному житті та проведення занять з фізичної культури. До фізкультурно-оздоровчої роботи відносяться такі форми: ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартувальні процедури. Рухову активність у повсякденному житті забезпечують рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного … Продовжити читання “Організація фізкультурно-оздоровчих заходів та занять з фізкультури в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
24.Кві.2019

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Святоннйної федерації. 12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотуємих космічних польотів. З нагоди свята фізичні керівники Валентина Іванівна та Ірина Володимирівна разом з вихованцями старшої групи “Казочка” провели спортивну розвагу “Космічна … Продовжити читання “Спортивна розвага “Космічна подорож””

Детальніше