Фізичний розвиток дошкільника

12.Гру.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і посилення опірності дитячого організму хворобам дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи. Заняття – цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності з фізичної культури і формування основ здорового способу життя. Вони дають змогу систематично, послідовно формувати, закріплювати й удосконалювати … Продовжити читання “Фізкультура у молодшій групі.”

Детальніше
03.Жов.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, організацію рухової активності у повсякденному житті та проведення занять з фізичної культури. До фізкультурно-оздоровчої роботи відносяться такі форми: ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартувальні процедури. Рухову активність у повсякденному житті забезпечують рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного … Продовжити читання “Організація фізкультурно-оздоровчих заходів та занять з фізкультури в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
24.Кві.2019

12 квітня відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики. Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. 12 квітня 1961 року громадянин СРСР Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше у світі здійснив орбітальний політ навколо Землі, відкривши еру пілотуємих космічних польотів. З нагоди свята фізичні керівники Валентина Іванівна та Ірина Володимирівна разом з вихованцями старшої групи … Продовжити читання “Спортивна розвага “Космічна подорож””

Детальніше
04.Бер.2019

В Україну прийшов святковий тиждень Масляної. Це стародавнє свято традиційно популярний серед Українців – у дні Масляної прийнято пекти млинці та влаштовувати народні гуляння. Ось і ми зустріли тиждень розвагами, веселощами та млинцями. Організаторами дійства були інструктори з фізичного виховання. А учасниками вихованці старших груп № 1 “Казочка”та № 2 “Ромашка”. Також були запрошені гості: старша … Продовжити читання “Спортивна розвага “Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!””

Детальніше
05.Гру.2018

Ранкова гімнастика проводиться з 810 до 835 год. Комплекси ранкової гімнастики добираємо так, щоб різні види гімнастичних вправ поступово охоплювали всі великі та дрібні м’язи, а напруга в них постійно збільшувалася, переходила від однієї групи м’язів до іншої, створюючи в організмі дитини оптимальні навантаження. Тому ранкову гімнастику починаємо з динамічних рухів: різновидів ходьби, бігу, підстрибувань, які виконуються в … Продовжити читання “”

Детальніше
error: Content is protected !!