Статті

13.Січ.2020

Організуйте життя дитини в сім’ї відповідно до режиму дня, якого дотримуються в дошкільному закладі. Цим ви значно полегшите маляті процес звикання до ясел.  Треба зацікавити сина чи доньку дитячим садком, викликати бажання йти туди.                                            … Продовжити читання “ПОРАДИ БАТЬКАМ Як полегшити перебування дитини у дитячому садку”

Детальніше
12.Гру.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей, формування у них основ здорового способу життя шляхом оптимізації рухової активності і посилення опірності дитячого організму хворобам дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення різнопланової фізкультурно-оздоровчої роботи. Заняття – цілеспрямована та унормована форма організованої навчально-пізнавальної діяльності з фізичної культури і формування основ здорового способу життя. Вони дають змогу систематично, послідовно формувати, закріплювати й удосконалювати … Продовжити читання “Фізкультура у молодшій групі.”

Детальніше
09.Гру.2019

Як передається хвороба Збудник скарлатини належить до групи стрептококів, які можуть вражати нирки, суглоби, мигдалики. Якщо в момент проникнення інфекції в організм у людини надто ослаблений імунітет, то розвивається це захворювання. Джерело інфекції – людина, яка хворіє на скарлатину або є носієм стрептококів. Інкубаційний період скарлатини в середньому триває близько 10 днів, інфікована людина становить … Продовжити читання “Скарлатина.”

Детальніше
03.Жов.2019

Традиційно вважається, що з початком осені діти починаю частіше хворіти, і це пов’язано одночасно з початком навчального року, коли діти потрапляють в великий колектив, і зі зміною погоди, похолоданням, вогкістю, різкими перепадами температури. А попереду ще ціла зима! Тому осінь – саме час, щоб зміцнити здоров’я дитини. По-перше, дозвольте дитині більше рухатися, адже найбільш непосидючі … Продовжити читання “ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ ВОСЕНИ?”

Детальніше
03.Жов.2019

З метою повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільний навчальний заклад забезпечує проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, організацію рухової активності у повсякденному житті та проведення занять з фізичної культури. До фізкультурно-оздоровчої роботи відносяться такі форми: ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартувальні процедури. Рухову активність у повсякденному житті забезпечують рухливі ігри, фізичні вправи на прогулянках, походи за межі дошкільного … Продовжити читання “Організація фізкультурно-оздоровчих заходів та занять з фізкультури в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
error: Content is protected !!