Підсумки благодійної мистецько-патріотичної акції «На Свято Миколая творча іскорка палає!»

30.Гру.2021
Підсумки благодійної мистецько-патріотичної акції «На Свято Миколая творча іскорка палає!»

       28.12.2021 року був проведений урочистий захід «ЗРОСТАЙМО РАЗОМ», присвячений підведенню підсумків благодійної мистецько-патріотичної акції «На Свято Миколая творча іскорка палає!». Захід відбувся в Гнатюк АРТ-Центрі.

      Наш заклад отримав подяку за співпрацю та сприяння у проведенні благодійної мистецько-патріотичної Акції «НА СВЯТО МИКОЛАЯ ТВОРЧА ІСКОРКА ПАЛАЄ», присвяченій Житомирській 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді (Україна), вигляді дитячої творчості та любові.

      Адміністрації ЖДНЗ №71 висловлює, шановні батьки та вихованці закладу, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу.  Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає. Надаючи підтримку в цей нелегкий для всіх нас час, ви даруєте не просто творчі поробки виконанні з дітками, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

      Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Галерея зображень